ad2
ad2
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Potrąciła dwóch strażaków miejskich pod pływem alkoholu

Nieopodal Zespołu Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej doszło do nietypowego zdarzenia. Zaalarmowani przez mieszkańców Strażnicy Miejscy przyjechali tam, gdyż w samochodzie marki Lanos znajdowała się kobietą, siedząca na fotelu kierowcy z głową opartą o kierownicę. Próbowali stukając do szyb obudzić lub nawiązać kontakt z kobietą, można było przypuszczać, że mogło być to zasłabnięcie lub utrata przytomności.

Wtem kobieta ocknęła się i ruszyła samochodem do przodu, czyniąc to tak niefortunnie, że potrąciła dwóch strażników miejskich którzy tam się znajdowali. Na miejsce został natychmiast wezwany oddział Policji. Przybyli policjanci sprawdzili trzeźwość kobiety i okazało się, że w wydychanym powietrzu miała niemal dwa promile alkoholu.
Teraz kobietę czeka postępowanie prowadzone przez Komendę Miejską Policji w Tarnowie w związku z prowadzeniem pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz spowodowaniem kolizji, bądź wypadku w zależności od tego jakie obrażenia odnieśli Strażnicy Miejscy. Kobiecie grozi do dwóch lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.