MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

PODCZAS JAZDY NIE ZACHOWAŁA OSTROŻNOŚCI I WPADŁA DO STAWU

Niezwykłym szczęściem cieszyła się kierująca samochodem osobowym marki Seat, która w miejscowości Kowalowa nie dostosowała prędkości do panujących warunków atmosferycznych i wjechała swoim pojazdem do przydrożnego stawu. Kierująca miała wielkie szczęście wychodząc ze zdarzenia bez szwanku zważywszy, że nie potrafiła pływać.

W poniedziałek 19 lutego około godziny 6:30, służby zostały poinformowane, iż w miejscowości Kowalowa, kobieta wieku 22 lat wjechała samochodem do stawu, a sama nie potrafi pływać.  Na miejsce zostały skierowane służby ratunkowe. Strażacy korzystając z drabiny, pomogli kobiecie znajdującej się na dachu zanurzonego samochodu wydostać się na brzeg. Następnie przekazali ją ratownikom medycznym. 22-latka nie doznała żadnych obrażeń. Po potwierdzeniu przez policjantów Wydziału Ruchu Drogowego, że kobieta była trzeźwa, została pouczona za powyższe zdarzenie, a następnie przekazana pod opiekę rodzicom.

Pamiętajmy, że pomimo coraz cieplejszych dni, wieczory nadal bywają chłodne. Miejscami możemy spodziewać się przymrozków i oblodzeń nawierzchni. Apelujemy o rozwagę i ostrożność.

___

KMP w Tarnowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *