MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

IV Gala Filantropów

W ostatnią sobotę stycznia odbyła się Gala Filantropów – organizowane od czterech lat spotkanie, podczas którego burmistrz Brzeska Tomasz Latocha składa specjalne podziękowania lokalnym przedsiębiorcom aktywnie wspierającym szereg inicjatyw i przedsięwzięć służącym mieszkańcom całej gminy. Okolicznościowe dyplomy odebrali przedstawiciele ponad 70 firm, które niosą bezinteresowną pomoc przy realizacji wydarzeń kulturalnych, sportowych, charytatywnych, a także włączają się w wiele działań wpływających na gospodarczy rozwój gminy.

Takie spotkanie to znakomita okazja do podsumowania dotychczasowej współpracy pomiędzy brzeskim samorządem, a rodzimym biznesem i wytyczenie kierunków na najbliższą przyszłość. To również czas na integrację i zacieśnienie kontaktów.

Dzięki zaangażowaniu lokalnych przedsiębiorców mieszkańcy gminy mogą uczestniczyć w wielu spektakularnych wydarzeniach umożliwiających im dostęp do kultury, gwarantujących rozrywkę na najwyższym poziomie, a także atrakcyjne formy wypoczynku. Wystarczy wymienić Brzesko Okocim Festiwal, Dzień Kobiet, Senior Party, czy Brzeski Jarmark Bożonarodzeniowy i Brzeski Jarmark Wielkanocny.

Tomasz Latocha podkreśla, że brzeski samorząd podejmuje wiele inicjatyw sprzyjających rozwojowi lokalnej przedsiębiorczości, w tym także firm, których działalność daleko wykracza poza granice gminy, a nawet kraju. Rozwój tych firm to tysiące miejsc pracy oraz wpływy do kasy miejskiej z tytułu podatków.

– Na wielkie słowa uznania zasługuje to, że w gminie Brzesko działa tak wiele przedsiębiorstw, których zarządy dbając o zyski potrafią się nimi dzielić z mieszkańcami ku obopólnej satysfakcji – mówi burmistrz.

_____

Gmina Brzesko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *