MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Świetlica w Barczkowie doposażona!

Świetlica w Barczkowie została doposażona w nowe sprzęty. Zakup wyposażenia był możliwy dzięki dofinansowaniu, które Gmina Szczurowa pozyskała w ramach konkursu “Małopolskie świetlice wiejskie 2023”.

Dofinansowanie w wysokości 30 000 zł, pozwoliło na zakup sprzętu, w którego skład wchodzi: zmywarko-wyparzarka, ekspres do kawy, frytownica gastronomiczna, taboret gazowy, szafa ze stali nierdzewnej, szafa chłodnicza, stół z basenem, garnek 40l, naczynie z podgrzewaczem, komplet talerzy (głębokie, płytkie i deserowe), komplet sztućców, komplet noży kuchennych, telewizor, antena kierunkowa, uchwyt do telewizora, głośnik power audio, konsola, kierownica do konsoli, fotel gamingowy oraz tabliczka informacyjna.

Mamy nadzieję, że dzięki doposażeniu w sprzęty, świetlica w Barczkowie stanie się miejscem spotkań wszystkich mieszkańców a wzajemna integracja międzypokoleniowa wzbogaci relacje i stanie się napędem do tworzenia więzi.

Zadanie współfinansowane zostało ze środków finansowych Województwa Małopolskiego w ramach konkursu pn. „Małopolskie świetlice wiejskie 2023”.

 

____

Gmina Szczurowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *