MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

OKNOPLAST KOLEJNYM PARTNEREM W KSZTAŁCENIU ZAWODOWYM

Podpisanie porozumienia o współpracy UR OKNOPLAST z Zespołem Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku
W dniu 30.03.2023 zostało podpisane kolejne porozumienie o współpracy z Zespołem Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku. Tym razem partnerskim zakładem jest UR OKNOPLAST  https://oknoplast.com.pl/

Celem współpracy jest promocja miejsca pracy w Dziale Utrzymania Ruchu OKNOPLAST skierowane do absolwentów klas zawodu technik mechatronik.
Firma zobowiązała się przyjąć w tym roku 4 stażystów (2 w lipcu + 2 w sierpniu), którym zostaną stworzone warunki do samodzielnego zbudowania stanowiska do testowania układu napędowego silnik + falownik. Stażyści w ramach zajęć praktycznych nabędą doświadczenia w środowisku sprzętowym które jest na wyposażeniu zakładu.
Szkoła otrzyma również materiały szkoleniowe w postaci darowizny. Pierwsze rozmowy odnośnie współpracy zostały przeprowadzone 23 Listopada 2022r, po zakończonym Festiwalu Robotyki i Programowania. W realizacji pomysłu i przygotowaniu porozumienia ze strony firmy uczestniczyli Panowie: Dariusz Sidor HR oraz Tomasz Stach – z-ca kierownika utrzymania ruchu.

__

Zespół Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.