MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Jubileusz 100 – lecia urodzin mieszkanki Gminy Trzciana- Pani Stanisławy Kołodziejczyk

To wyjątkowa i piękna uroczystość, która nie zdarza się często. 100 lat życia to piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu. Tego niesamowitego daru doświadczyła Pani Stanisława Kołodziejczyk z miejscowości Trzciana, która 1 września obchodziła swoje 100 urodziny.

Z tej też okazji dostojną Jubilatkę odwiedził Wójt Gminy Trzciana, który w imieniu własnym oraz całej społeczności gminy złożył najserdeczniejsze życzenia oraz wręczył listy gratulacyjne, kwiaty oraz kosz ze słodkościami.

Pan Wójt przekazał zacnej Jubilatce również najserdeczniejsze życzenia i gratulacje przekazane przez Prezesa Rady Ministrów Pana Mateusza Morawieckiego oraz Wojewodę Małopolskiego Pana Łukasza Kmitę. Podczas uroczystości towarzyszył mu zastępca kierownika KRUS-u w Tarnowie- Pan Paweł Węgrzyn.

 Pani Stanisława, pomimo swojego zacnego wieku cieszy się dobrym zdrowiem. W chwili obecnej przebywa w domu rodzinnym wraz z córką oraz wnuczką z rodziną. Podczas uroczystości zgromadziła się liczna rodzina Pani Stanisławy, która z wielkim wzruszeniem przeżywała ten dzień. Recepty na długowieczność nie podaje Jubilatka, ale w domu w którym mieszka daje się odczuć przyjazną atmosferę, miłość, wzajemny szacunek i bardzo dobrą opiekę.

     Ten Jubileusz to wielka duma dla mieszkańców oraz władz samorządowych Gminy Trzciana.

__

UG Trzciana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *