MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
Spotkajmy się na Facebooku 30.01.2024 (600 x 200 px)
Spotkajmy się na Facebooku 30.01.2024 (600 x 200 px)

W Wojniczu otwarto nowoczesny dom pogrzebowy – zdjęcia w artykule

Usługi Pogrzebowe „Mleczko” to rodzinna firma, która od ponad 30 lat specjalizuje się w kompleksowej obsłudze uroczystości pogrzebowych.

Działalność istnieje na rynku od 1991 roku, od początku znajduje się w jednej lokalizacji – przy ulicy Folwarcznej w Wojniczu (dawniej teren znany jako Ratnawy). Dnia 17 maja Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego wydał zezwolenie na użytkowanie niedawno wybudowanego, nowoczesnego domu pogrzebowego, który jest pierwszym tego typu obiektem w promieniu kilkunastu kilometrów.

Największym pomieszczeniem budynku jest klimatyzowana sala przedpogrzebowa. Rodzina i przyjaciele zmarłego mają w niej możliwość w ciszy i skupieniu pożegnać bliską osobę lub zorganizować modlitwę różańcową w dni poprzedzające uroczystość pogrzebową. Wśród pozostałych pomieszczeń znajdują się m. in. duża sala wystawowa z ofertą trumien i urn, przestronne biuro a także spełniające wszystkie wymogi stawiane tego typu obiektom, kompletne zaplecze sanitarne w skład którego wchodzi również komora chłodnicza oraz pomieszczenia do mycia, ubierania ciał oraz kosmetyki pośmiertnej.

25 maja odbyło się uroczyste poświęcenie nowego budynku, którego dokonał Ks. dr Jan Gębarowski – proboszcz parafii Wojnicz, na terenie której znajduje się firma.

Zarówno właściciele, jak i prowadzone przez nich od tylu lat przedsiębiorstwo cieszą się dużym zaufaniem zarówno wśród lokalnych społeczności jak i mieszkańców nieco oddalonych miejscowości. Ze względu na wysoki poziom świadczonych usług jak i takt oraz profesjonalizm regularnie organizują pochówki również na terenach Brzeska, Tarnowa czy Zakliczyna.

Naszą firmę tworzą ludzie posiadający wieloletnie doświadczenie w organizacji i obsłudze uroczystości pogrzebowych. Od zawsze naszym priorytetem jest wysoka jakość świadczonych usług. Przygotowaniem ciała do pochówku zajmują się tylko osoby posiadające odpowiednie certyfikaty i szkolenia. Ubieranie ciał i kosmetyka pośmiertna to niezwykle delikatna sfera dla rodziny osoby zmarłej. To bardzo istotne, aby podczas ostatniego pożegnania zmarły wyglądał tak, jak chcieliby go zapamiętać bliscy. Staramy się z całych sił, aby zorganizować uroczystość pogrzebową, którą rodzina pogrążona w żałobie uważa za godną pożegnania bliskiej im osoby. Aby móc jak najlepiej wykonywać swoją pracę nieustannie inwestujemy w rozwój firmy. Regularnie odświeżamy flotę karawanów, szkolimy pracowników, kupujemy nowoczesny sprzęt, jak chociażby windę do automatycznego opuszczania trumny do grobu. Mamy nadzieję, że nowo powstały budynek w który zainwestowaliśmy nie tylko fundusze, ale czas i serce będzie należycie służył rodzinom, które nam zaufały.” – mówią właściciele zakładu.

 

Zakład Pogrzebowy Mleczko

Folwarczna 1, 32-830 Wojnicz

Tel: 14 6790 784,  603 948 652

www.pogrzeby-mleczko.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.