MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

XIV Memoriał Józefa Wojciechowskiego

Burmistrz Brzeska Tomasz Latocha i Wojciech Wojciechowski serdecznie zapraszają do udziału w XIV Memoriale Józefa Wojciechowskiego, jednego z największych turniejów tenisa ziemnego dla amatorów w Małopolsce. Zawody rozegrane zostaną na kortach Okocimskiego Klubu Tenisowego przy ulicy Świerkowej w Brzesku, w dniach 18-19 czerwca br.

Organizowany od 2008 roku turniej doczekał się w tym roku 14. edycji, a do kalendarza stałych wydarzeń sportowych powraca po trzyletniej przerwie. Co ciekawe, ostatni turniej, który odbył się w 2019 roku oznaczony był liczbą „12”.

– Doszedłem do wniosku, że skoro przez te trzy lata epidemia skutecznie stawała nam na drodze, to aby nie zapeszać, należy zrezygnować z pechowej „trzynastki” – wyjaśnia ten przeskok Wojciech Wojciechowski.

Memoriał każdego roku ściąga do Brzeska spore rzesze tenisistów o statusie amatorskim z całej Małopolski. Zaproszenia do uczestnictwa w nim przyjmują regularnie między innymi byli zawodnicy tak znanych krakowskich klubów jak Nadwiślan czy Olsza Kraków. Stawkę uzupełniają gracze z Bochni, Tarnowa oraz liczna reprezentacja Brzeska.

Turniej rozgrywany jest w wielu kategoriach wiekowych, w grze pojedynczej i podwójnej. W każdej z tych konkurencji tenisiści będą walczyć o Puchary Burmistrza Brzeska Tomasza Latochy, który objął imprezę honorowym patronatem.

Memoriał poświęcony jest pamięci Józefa Wojciechowskiego, zasłużonego animatora sportu w Brzesku, mającego szczególne zasługi dla rozwoju sekcji tenisowej Okocimskiego Klubu Sportowego. Wychował on całą plejadę świetnych zawodników, odnoszących sukcesy w konfrontacji z najlepszymi przed laty tenisistami w kraju.

Zgłoszenia udziału w turnieju przyjmujeWojciech Wojciechowski (tel. 500 628 276 – UWAGA! Tylko SMS-y).

__

Brzesko.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *