19-letni mieszkaniec Tarnowa dostał mandat w wysokości 6 tysięcy złotych

W niedzielę przed południem nieodpowiedzialny kierowca rozpędził swoje audi do prędkości 122 km/h w centrum Tarnowa. To o wiele za szybko. Stracił swoje prawo jazdy, zyskał 18 punktów karnych i mandat w wysokości 6 tysięcy złotych.

W niedzielę tuż przed południem policjanci tarnowskiej drogówki kontrolowali prędkość w centrum miasta. Na ulicy Szujskiego zmierzyli prędkość pojazdu, który jechał od centrum miasta. Pojazd poruszał się z prędkością 122 km/h, gdzie dozwolona prędkość wynosi 50 km/h. Policjanci dali kierowcy znak do zatrzymania, jednak on go zignorował i odjechał w kierunku Mościc. Po krótkim pościgu policjanci odnaleźli zaparkowany samochód, a obok niego jego kierowcę. Był nim 19-letni mieszkaniec Tarnowa, który nie potrafił wyjaśnić dlaczego nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

W związku z tym, że nastąpił zbieg wykroczeń policjanci zastosowali mandat karny w wysokości 6 tysięcy złotych, zatrzymali jego prawo jazdy oraz dopisali do konta młodego kierowcy 18 punktów karnych.

__

KMP w Tarnowie

One thought on “19-letni mieszkaniec Tarnowa dostał mandat w wysokości 6 tysięcy złotych

  1. Młody, szybki , gniewny !!!!
    Będzie miał czas na refleksję spacerując lub przemieszczając się komunikacją miejską .
    Szacun za skuteczność dla Policji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.