Konkurs plastyczny „Bochnia A.D. 1253”

Choć nie każde urodziny są okrągłe, to jednak w roku jest to wyjątkowy dzień. Dlaczego zatem nie świętować mniej okrągłej rocznicy lokacji miasta? Urząd Miasta Bochnia ogłosił właśnie konkurs plastyczny „Bochnia A.D. 1253″ w ramach świętowania 769. rocznicy Lokacji Miasta Bochni.

Konkurs ma charakter otwarty, może wziąć w nim udział każdy, mniej i bardziej utalentowany, starszy i młodszy. Swoje zaproszenie pracownicy magistratu kierują bowiem do dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów wszystkich typów szkół a także osób dorosłych. Jedynym warunkiem jest to, aby przedstawiona praca ilustrowała to jak autor wyobraża sobie samą Bochnię i życie jej mieszkańców niemal osiem wieków temu. Praca może mieć właściwie dowolną tematykę, byle tylko prezentowała funkcjonowanie Królewsko-Górniczego Grodu 769 lat temu.
Odpowiednio opisane prace konkursowe należy dostarczyć do 23 lutego 2022 roku do Urzędu Miasta Bochnia wraz z kartami informacyjnymi.
Autorzy najlepszych prac zostaną nagrodzeni atrakcyjnym sprzętem elektronicznym lub też z grami edukacyjnymi. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.
Szczegóły konkursu dostępne w Regulaminie na bochnia.eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.