MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Mały Jakub pierwszym nowym Mieszkańcem Powiatu Brzeskiego w 2022 r.

2 stycznia 2022 roku o godzinie 10:10 powitaliśmy na świecie Nowego Małego Mieszkańca Powiatu Brzeskiego, który jako pierwszy urodził się w szpitalu powiatowym w Brzesku w 2022 roku.

Jakub Aleksander – takie imiona wybrali pani Barbara i Grzegorz Garbacz z Poręby Spytkowskiej dla swojego nowo narodzonego synka. Maluch jest zdrowy, waży 3,2 kg i uzyskał 10 punktów w skali Apgar.

Tradycyjny upominek i gratulacje przekazał Rodzicom starosta brzeski Andrzej Potępa. Niestety z uwagi na brak możliwości odwiedzin w brzeskim szpitalu, związany z wciąż niepokojącą sytuacją epidemiologiczną, starosta brzeski nie mógł osobiście powitać nowego mieszkańca powiatu brzeskiego. W imieniu starosty prezent i życzenia przekazała Dyrektor SPZOZ pani Alicja Syty wraz z personelem medycznym Oddziału Ginekologiczno-Położniczego oraz Zastępcą Dyrektora ds. Lecznictwa, panią doktor Adeliną Skupiewską oraz Zastępcą Dyrektora ds. Pielęgniarstwa, panią Ewą Chmielarz-Żwawą.

Świeżo upieczonym Rodzicom życzymy uśmiechu i radości w każdym dniu oraz wielu powodów do zadowolenia i rodzicielskiej dumy, a małemu Kubusiowi dużo zdrowia i pięknego, beztroskiego dzieciństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.