MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

PONAD 3 KILOGRAMY MARIHUANY ZATRZYMALI POLICJANCI Z ŻABNA

Praca operacyjna policjantów z Żabna zaowocowała zatrzymanie 47-latka, który w swoim domu miał spory magazyn marihuany. Policjanci zabezpieczyli ponad 3 i pół kilograma tego narkotyku. Mężczyzna będzie odpowiadał przed tarnowskim sądem. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Policjanci „kryminalni” z komisariatu w Żabnie ustalili, a następnie zatrzymali mężczyznę, który posiadał narkotyki. 47-latek marihuanę przechowywał w swoim domu w gminie Radłów. Podczas przeszukania zajmowanych przez niego pomieszczeń, policjanci z żabieńskiej jednostki zabezpieczyli ponad 3700 gram tego narkotyku. Mężczyzna z takiej ilości marihuany mógłby wytworzyć ponad 14 tysięcy działek dealerskich, wartych ponad 90 tysięcy złotych.

Został on zatrzymany, a następnie podczas przesłuchania usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych, do którego się przyznał. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności, zgodnie z artykułem 62 par. 2 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Prokuratura Rejonowa w Tarnowie, po analizie zgromadzonych materiałów zastosowała wobec zatrzymanego środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu opuszczania kraju. Zabezpieczona marihuana zastanie przekazana wraz z prowadzonym postępowaniem do tarnowskiego sądu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *