WYPADEK W RUINACH MŁYNA SZANCERA. NASTOLATEK SPADŁ Z OKOŁO 15 METRÓW

Grupa nastolatków bawiła się w ruinach Młyna Szancera. Jeden z nich wspiął się na wysokość trzeciego piętra, a następnie wraz elementami metalowymi barierki spadł z około 15 metrów w dół. Z poważnymi obrażeniami ciała trafił do tarnowskiego szpitala.

W poniedziałkowe popołudnie do Młyna Szancera zostają skierowane służby ratunkowe. Z dużej wysokości miał spaść młody chłopiec.
Na miejscu pojawili się ratownicy medyczni, którzy udzielali pomocy poszkodowanemu oraz tarnowscy policjanci. 14-latek z urazami nóg oraz głowy został zabrany karetką do szpitala. Wyjaśnieniem tej sytuacji zajęli się mundurowi, którzy ustali, że około godziny 18, kilku młodych chłopców weszło na teren zamknięty byłego Młyna Szancera. Jeden z nich wszedł po schodach na wysokość trzeciego piętra. Następnie próbował zrzucić barierkę, która oderwała się i wraz z nią młody człowiek spadł z wysokości około 15 metrów. Wstępne badania, jakie zostały wykonane przez lekarzy tarnowskiego szpitala wskazują, że 14-latek ma złamane nogi, miednicę, kręgosłup oraz uraz głowy. Aktualnie znajduje się pod opieką tarnowskich lekarzy.

W Komisariacie Policji Tarnów-Centrum prowadzone są czynności mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego wypadku.

___

KMP w Tarnowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.