MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
Spotkajmy się na Facebooku 30.01.2024 (600 x 200 px)
Spotkajmy się na Facebooku 30.01.2024 (600 x 200 px)

ALKOHOLOWA BIESIADA SKOŃCZYŁA SIĘ TRAGICZNIE

Kilku mężczyzn spożywających alkohol w jednym z pustostanów w Wojniczu pobiło się. Jeden z nich trafił do szpitala. Niestety wysiłki tarnowskich lekarzy nie mogły uratować mężczyzny, który kilka dni później zmarł.

W niedzielę 27 czerwca br. patrol z Komisariatu Policji w Wojniczu podjął interwencję wobec nietrzeźwego mężczyzny, który znajdował się na Rynku w Wojniczu. Na miejscu interweniowali również ratownicy medyczni pogotowia ratunkowego, którzy przewieźli mężczyznę do tarnowskiego SOR-u. Kilka godzin później dyżurujący lekarz poinformował o obrażeniach mężczyzny, które mogły powstać na skutek działania osób trzecich, a jego stan jest ciężki. W związku z tym, policjanci zajęli się ustaleniem okoliczności, w jakich mogło do nich dojść. Ustalono, że podczas libacji alkoholowej kilku znajomych spotkało się w pustostanie w rejonie wojnickiego rynku. Doszło tam do nieporozumień i awantury dwóch mieszkańców Wojnicza w konsekwencji której, 41-latek trafił do szpitala, a kilka dni później zmarł.

Policjanci KMP w Tarnowie podczas prowadzonego postępowania wskazali osobę, która mogła przyczynić się do śmierci mężczyzny. To współbiesiadnik w wieku 28 lat z Wojnicza, który został zatrzymany pod zarzutem spowodowania obrażeń ciała skutkujących śmiercią. Mężczyzna trafił do tarnowskiej prokuratury, a następnie przed oblicze tarnowskiego sądu. Ten badając materiał dowody przychylił się do wniosku prokuratury i 1 lipca 2021 roku zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Postępowanie w dalszym ciągu jest prowadzone w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnowie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tarnowie.

__

KMP w Tarnowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.