Stypendia Dla Najlepszych Z Brzeskiej „Trójki”

24 czerwca 2021 r. w Regionalnym Centrum Kulturalno – Bibliotecznym w Brzesku odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów uczniom z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Brzesku za wysokie wyniki w nauce oraz za uzyskanie szczególnych osiągnięć w konkursach i zawodach sportowych. Na uroczystości zgromadzili się stypendyści wraz z rodzicami, fundatorzy nagród, dyrekcja szkoły oraz nauczyciele. Na mocy decyzji komisji stypendialnych uhonorowano 73 uczniów.

Na początku uroczystości pani dyrektor Dorota Wójcik powitała wszystkich zebranych i zaprosiła do obejrzenia przedstawienia pt. „Buka” przygotowanego przez szkolne koło teatralne MISZMASZ. Następnie fundator stypendiów – pan Krzysztof Ojczyk, wręczył nagrody za wysokie wyniki w nauce i szczególne osiągnięcia oraz pogratulował wyróżnionym uczniom i ich rodzicom. W dalszej kolejności przyszedł czas na uhonorowanie wybitnych sportowców. Stypendia za wyjątkowe osiągnięcia w tej dziedzinie oraz statuetki „Waleczne serce” wręczyła pani Joanna Fidelus – Prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego „Trójeczka” Brzesko.  Następnie na scenie pojawili się uczniowie, którzy na koniec roku uzyskali bardzo wysokie średnie ocen – powyżej 5,69 i wraz z rodzicami odebrali gratulacje z rąk pani dyrektor i Przewodniczącej Rady Rodziców – pani Agnieszki Mastalskiej – Sowy.

Wszystkim wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Przyznane stypendia z pewnością przyczynią się do jeszcze bardziej wytężonej pracy, a dla pozostałych uczniów będą mobilizacją do osiągnięcia sukcesu rówieśników.

Zapraszamy do obejrzenia galerii stypendystów:

https://psp3brzesko.edu.pl/?p=2825

a także filmu prezentującego działalność „trójki” w minionym roku szkolnym:

https://psp3brzesko.edu.pl/?p=2801

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.