MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

CHWILA NIEUWAGI POWODEM ZAKORKOWANIA CENTRUM TARNOWA

Kolizja trzech samochodów na skrzyżowaniu ul. Krakowskiej i Kochanowskiego spowodowała duże utrudnienia w ruchu w ścisłym centrum miasta. Z lekkimi obrażeniami ciała do szpitala trafił tylko jeden uczestnik, który po konsultacji lekarskiej wrócił do domu.

We wtorek w popołudniowym szczycie komunikacyjnym w centrum miasta doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Ulica Krakowska w kierunku Mościc była całkowicie zablokowana. Na miejscu zjawili się ratownicy medyczni, którzy udzielali pomocy jednemu poszkodowanemu, strażacy, którzy neutralizowali wycieki z pojazdów oraz kierowali ruch na wyznaczone objazdy. Na miejscu pracowali policjanci ruchu drogowego, którzy ustali przebieg i okoliczności tego zderzenia.

Okazało się, że z ulicy Kochanowskiego wyjeżdżał 45-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego samochodem KIA z zamiarem skrętu w lewo. Przejechał jeden pas ruchu, a ponieważ nie upewnił się, że drugi pas jest wolny, doprowadził do czołowo-bocznego zderzenia z nadjeżdżającym samochodem bmw. Kierowca bmw dodatkowo wypchnięty ze swojego pasa ruchu uderzył w samochód osobowy fiat, którego kierowca zamierzał skręcić w ulicę Kochanowskiego. W wyniku kraksy ulica Krakowska w kierunku Mościc była całkowicie zablokowana przez kilkadziesiąt minut. Zorganizowano objazd do Mościc przez ulicę Kochanowskiego, natomiast ruch w kierunku centrum miasta odbywał się bez utrudnień.

Po badaniach w szpitalu okazało się, że przewieziony uczestnik tego zdarzenia bez poważnych obrażeń może opuścić placówkę leczniczą.

 

___

Tarnowska Policja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *