ad2
ad2
Spotkajmy się na Facebooku 30.01.2024 (600 x 200 px)
Spotkajmy się na Facebooku 30.01.2024 (600 x 200 px)

Klub “Senior +” w Dębnie – remont rozpoczęty

W ostatnich dniach  rozpoczęto prace remontowe  przy budynku tzw. „Organistówki” w Dębnie, w którym ma powstać Klub Senior +.

Budynek  wskazany na działalność seniorów musi przejść gruntowną przebudowę. Modernizację rozpoczęto od prac rozbiórkowych.

W ramach inwestycji wyremontowane zostaną wszystkie wnętrza. Powstanie pomieszczenie ogólnodostępne pełniące funkcję spotkań, kuchnia, miejsce pełniące funkcję szatni oraz dwie łazienki. Wszystkie pomieszczenia będą dostosowane do osób niepełnosprawnych i z dysfunkcjami ruchowymi pozwalając tym samym na komfortowe korzystanie z pomieszczeń placówki.

Zakres robót obejmuje również wykonanie nowego dachu wraz z pokryciem, wykonanie nowego stropu, budowę kominów wentylacyjnych i spalinowych oraz  prace towarzyszące tj. ocieplenie ścian i roboty murowe. Powstaną również nowe instalacje centralnego ogrzewania  i wodno- kanalizacyjne.

Gmina Dębno na całą inwestycję pozyskała dofinansowanie od Wojewody Małopolskiego w ramach Programu Wieloletniego „Senior +” w kwocie  150 000,00 zł.

Zakończenie wszystkich prac planowane jest na koniec br.

___

Gminadebno.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.