MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Ewakuacja urzędu gminy w Rzezawie. Kolejna informacja o podłożeniu ,,toksycznego gazu,,

Kilkudziesięciu pracowników Urzędu Gminy Rzezawa zostało dzisiaj (18 września) ewakuowanych z powodu e-mail, w którym anonimowo poinformowano o rzekomym podłożeniu w budynku reklamówki z toksycznym gazem.

Wiadomość została wysłana na urzędową skrzynkę mailową w czwartkowy wieczór (17 września). Zawierała ona następującą informację:    „W waszej placówce jest pozostawiona reklamówka z toksycznym gazem. Jest tak ukryta że nie zostanie znaleziona dlatego zginiecie napastnik” (pisownia oryginalna – inf. red.).

E-mail z informacją o podłożeniu toksycznego gazu został odczytany przez jednego z pracowników urzędu w Rzezawie w piątek rano – tuż po rozpoczęciu pracy. Natychmiast zaalarmowano straż pożarną i policję. Zarządzono również ewakuację wszystkich osób znajdujących się w budynku.

Urząd Gminy w Rzezawie został dokładnie przeszukany przez strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bochni oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzezawie, a także funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Bochni. Podczas przeszukania niczego nie znaleziono, więc po godzinie przerwy urząd wznowił prace.

__

Rzezawa.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.