Groźne zderzenie z sarną

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dzisiejszej nocy na odcinku drogi krajowej 73 Tarnów – Dąbrowa Tarnowska . Dwa kwadranse po północy w Brniu, jadący seatem w kierunku Dąbrowy 21-letni mieszkaniec miasteczka, chcąc uniknąć zderzenia z sarną, która nagle wtargnęła na trasę jego przejazdu wykonał gwałtowny manewr skręcając w lewo.

Niestety stracił panowanie nad samochodem, zjechał z drogi do rowu, a jego pojazd dachował. Rannemu 21-latjkowi udało się opuścić seata o własnych siłach. Leżącego w rowie zastały na miejscu interweniujące służby. Mężczyzna został przetransportowany do dąbrowskiego szpitala, w którym przeszedł badania i uzyskał potrzebna mu pomoc. Po potwierdzeniu, że jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo, z obrażeniami klatki piersiowej i urazem kręgosłupa opuścił szpital.
Czynności w sprawie prowadzi tarnowska policja.

Foto: Paulina Ruszaj

One thought on “Groźne zderzenie z sarną

  1. Może należało by wreszcie coś zrobić z tymi sarnami? Jest ich coraz więcej i przez to więcej wypadków a ubezpiecznia za rozbicie auta nie dostaniesz już nie mówiąc jeżeli coś się komuś stanie. Jakoś kilkanaście lat wstecz sarny nie zobaczylo się a teraz ciężko jest gdzieś się ruszyć bo są przy każdym rowie i przy każdej łące. Paranoja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.