MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Sklepowi złodzieje w rękach tarnowskich policjantów

Dwóch 20-latków skradło 10 sekatorów. Ujęci przez pracowników ochrony zostali przekazani tarnowskim śledczym. Obaj usłyszeli zarzut kradzieży mienia, a odzyskane sekatory wróciły do dalszej sprzedaży. W ciągu kilku najbliższych tygodni usłyszą wyrok w tarnowskim sądzie. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Za oknami jeszcze zima, a dwóch młodych mieszkańców powiatu tarnowskiego postanowiło rozpocząć przygotowania do sezonu wiosennego. Wybrali się na zakupy do jednego z większych sklepów oferujących do sprzedaży artykuły ogrodnicze. Wybrali kilka różnych sekatorów i … „zapomnieli“ zapłacić. Zostali ujęci przez pracowników ochrony, jak przekroczyli „linię kas“ mając ukryte w plecakach 10 sekatorów w czterech różnych rodzajach. Straty jakie zostały poniesione przez właściciela sklepu sięgnęły kwoty ponad 720 złotych. Wszystkie skradzione przedmioty wróciły na sklepowe półki, natomiast dwudziestolatkowie zostali przekazani policjantom Komisariatu Policji Tarnów-Centrum. Śledczy przedstawili obu zatrzymanym zarzut kradzieży, do której się przyznali, a następnie po przesłuchaniu zostali zwolnieni.

Teraz pozostaje im czekać na termin rozprawy sądowej, na której usłyszą wysokość zasądzonej kary. Za kradzież, która określona została w art. 278 kk., mężczyznom grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

__

KPP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *