MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Wielkie poszukiwania Grażyny Kuliszewskiej już w sobotę – Ważne informacje

Szczegółowe informacje w sprawie Akcji Poszukiwania Grażyny Kuliszewskiej organizowanej w dniu 2 lutego br. (sobota) w Borzęcinie – mapa interaktywna parkingów dla uczestników poszukiwania i służb.

Organizatorem akcji jest Rodzina i Znajomi Poszukiwanej. Akcja odbywa się przy wsparciu Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Komendy Powiatowej Policji w Brzesku, Urzędu Gminy w Borzęcinie, Jednostek OSP z terenu gminy Borzęcin i powiatu brzeskiego, firm i organizacji zewnętrznych. Jest to społeczna akcja poszukiwawcza, prowadzona przy koordynacji służb oraz udziale mieszkańców Borzęcina, gminy Borzęcin oraz wszystkich zainteresowanych z zewnątrz, do uczestnictwa w której Zachęcam i Serdecznie Zapraszam.

Poszukiwanie ma charakter akcji uzupełniającej, która pozwala przy udziale mieszkańców i osób zainteresowanych przeszukać zdecydowanie większy obszar niż objęty dotychczas akcją poszukiwawczą. Wbrew pojawiającym się komentarzom, w tym na grupie “Poszukiwania Grażyny Kuliszewskiej”, śledztwo prowadzone przez Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie prowadzone jest należycie, a akcje poszukiwawcze przy udziale specjalistycznych służb, odbywały się w miejscach objętych przedmiotem śledztwa wielokrotnie. Bardzo zatem proszę o niezamieszczanie bezpodstawnych, nieuzasadnionych i nie mających nic wspólnego z rzeczywistością opinii i komentarzy. Szczególnie kieruję to do osób, które nie mają najmniejszego pojęcia o prowadzonym śledztwie, a zabierają w sprawie głos.

Zgodnie z informacją podaną na stronie organizatorów osoby biorące udział w poszukiwaniach muszą być pełnoletnie i robią to na własną odpowiedzialność, mając świadomość zagrożeń jakie mogą wystąpić. Zaznaczyć należy, że jednostki OSP z gminy Borzęcin zapewniają zabezpieczenie medyczne, na wypadek ewentualnych nieprzewidzianych zdarzeń w trakcie prowadzonej akcji.

Główne zagrożenia podczas akcji poszukiwawczej to: zakrzaczenia, podmokły teren i potencjalnie otwarte studzienki melioracyjne. Osoby deklarujące udział w poszukiwaniach zobowiązane są do wyposażenia się na czas poszukiwania w odpowiednie ubranie i obuwie. Ze względu na obszerny teren poszukiwań do udziału w akcji zapraszamy osoby zdrowe i czujące się na siłach.

Punkt orientacyjny: Delikatesy Centrum Borzęcin.

Miejsce zbiórki: Parking przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Borzęcinie (50 metrów od punktu orientacyjnego w kierunku zachodnim – centrum Borzęcina), godz. 9:00.

Akcja poszukiwacza jest legalna i koordynowana przez wyspecjalizowane w poszukiwaniach służby.

APEL DO MEDIÓW!

Uprzejmie proszę o nieabsorbowanie służb, w trakcie prowadzonej akcji. Osobiście odmawiam jakichkolwiek komentarzy w trakcie jej trwania. Zapytania dotyczące prowadzonego śledztwa proszę kierować do Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Telefony kontaktowe:

Organizatorzy akcji tel: 516 578 631, 501 827 439.

Koordynator ze strony Urzędu Gminy Borzęcin:
Małgorzata Kaczmarczyk, specjalista ds. OC tel. 603 938 858.

Koordynator z ramienia OSP, odpowiedzialny za kontakt z jednostkami spoza gminy i koordynację wewnętrzną: Grzegorz Małek, Komendant Gminny OSP tel. 506 292 056.

Przydatne informacje nt. zaginionej Grażyny Kuliszewskiej prosimy przekazywać do Komendy Powiatowej Policji w Brzesku tel. 14 66 26 222 lub 112.

Do akcji możesz dołączyć również na Grupie: https://www.facebook.com/events/278989369449419/

Poniżej przedstawiam interaktywną mapę parkingów dla uczestników i służb.

 

 

Informacje o zbiórce

__

Janusz Kwaśniak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *