Koncert na zakończenie warsztatów

Koncertem finałowym z udziałem gościa specjalnego – Briana Fentressa, instruktora chórzystów, zakończą się warsztaty wokalne Tarnowskiego Chóru Gos.pl. Pierwsza edycja Tarnów Gospel Day rozpocznie się o godz. 18:00 w tarnowskim teatrze już w najbliższą niedzielę, 29 października.

Podczas dwudniowych warsztatów wokalnych Tarnowski Chór Gos.pl będzie miał okazję ćwiczyć pod kierunkiem znanego instruktora muzyki gospel, charyzmatycznego Briana Fentressa. Ten czarnoskóry dyrygent, wokalista i kompozytor od kilku lat podróżuje po całej Europie, prowadząc różnego rodzaju warsztaty trafił także do Tarnowa. Z chórzystami z Tarnowskiego Chóru Gos.pl podzieli się swoja wiedzą i umiejętnościami wokalnymi.

Na zakończenie warsztatów wraz z instruktorem i zespołem instrumentalnym tarnowscy muzycy zaprezentują się publiczności podczas koncertu finałowego Tarnów Gospel Day. Wydarzenie to zainauguruje przygotowania zespołu do obchodów jubileuszu 15-lecia Tarnowskiego Chóru Gos.pl, które odbędą się w 2018 roku.

Przypomnijmy, że Tarnowski Chór Gos.pl mający w mieście wielu miłośników, jest jedynym w Tarnowie zespołem wykonującym muzykę gospel. Powstał i rozwija się w Tarnowie w 2003 roku. Trzonem zespołu jest trzydziestoosobowy chór, śpiewający w trzech głosach (sopran, alt i tenor), któremu towarzyszy sekcja instrumentalna złożona z najwybitniejszych muzyków regionu tarnowskiego.

Bilety w cenie 30 zł są dostępne w kasie teatru.

(ah)

Tarnów.plgrupa poszukiwawcza2


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *