MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

NIE-zapomniana melodia w Brzesku

Spontaniczny Teatr Muzyczny działający w Miejskim Ośrodku Kultury w Brzesku powraca na scenę z kolejną sztuką. Tym razem grupa zaprasza widzów na spektakl NIE-zapomniana melodia, a więc w świat wielkich interesów, wielkiej miłości i jeszcze większych nieporozumień. Wszystko jak zwykle doprawione sporą dawką dobrego humoru, znanymi piosenkami oraz świetnym aktorstwem.

Spektakl oparty jest na filmie „Zapomniana melodia” w reżyserii Konrada Toma i Jana Fethkego z 1938 r. Osadzona w instytucie dokształcającym dla dziewcząt fabuła skupia się na dwóch głównych wątkach. Pierwszy z nich to historia zakazanej miłości pomiędzy córką prezesa dużej firmy z branży kosmetycznej a prowadzącym hulaszcze życie bratankiem jednego z profesorów. Nie mniej ważne są perypetie wspomnianego dyrektora, który za wszelką cenę próbuje ukryć przed biznesowym konkurentem recepturę na swoje nowe czekoladowe mydło, mające na zawsze zrewolucjonizować rynek.

Jest to już druga inicjatywa STM po dłuższej przerwie. Niemal dokładnie rok temu publiczność miała okazję podziwiać grupę w programie „W niedalekiej przyszłości w rodzimej galaktyce”. Zespół ma na swoim koncie takie widowiska jak „Zakochany Złodziej”, „Draculaland”, „Księżniczka Czardasza” czy adaptacja „Strasznego Dworu” Stanisława Moniuszki.

Spektakl odbędzie się już 27 kwietnia o godz. 18:00 na scenie Regionalnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego. BILETY w cenie 20 zł do nabycia w MOK oraz za pośrednictwem portalu kupbilecik.pl: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/126488/Brzesko/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *