MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Narciarskie zmagania o Puchar Wójta

Blisko stu młodych narciarzy z gminy Tarnów rywalizowało na stacji narciarskiej Krynica-Słotwiny o Puchar Wójta Gminy Tarnów. W zawodach udział wzięli uczniowie klas V-VIII gminnych szkół, którzy już od godzin porannych rozgrzewali się w trakcie treningu na stoku narciarskim, pod okiem nauczycieli wychowania fizycznego.

Emocjonująca rywalizacja przebiegła w kategorii slalom gigant, na specjalnie przygotowanej trasie.  Zawodnicy rywalizowali na czas najszybszego zjazdu.

– Gratuluję wszystkim zawodnikom podjęcia sportowej rywalizacji. Okazuje się, że mamy w gminie Tarnów naprawdę wyśmienitych narciarzy – komentuje wójt Grzegorz Kozioł, który wręczył zawodnikom dyplomy oraz medale.

W klasyfikacji generalnej najlepszym z wszystkich biorących udział w zawodach okazał się Hubert Olszówka z Koszyc Wielkich, który otrzymał nagrodę główną – voucher na sprzęt sportowy.

W klasyfikacji chłopców najlepszy czas osiągnął właśnie zwycięzca klasyfikacji generalnej – Hubert Olszówka, na drugim miejscu zakończył zawody Jan Konopacki z Woli Rzędzińskiej I, a na najniższym stopniu podium Maciej Mikrut ze Zbylitowskiej Góry.

Wśród dziewcząt najlepsza w slalomie gigancie okazała się Aleksandra Gomółka ze Zbylitowskiej Góry, na drugim miejscu Anna Patrzałek z Tarnowca, na trzecim Amanda Hajda z Koszyc Wielkich.

____

Gmina Tarnów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *