MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

TRUDNE WARUNKI NA DROGACH I JUŻ 4 ZDARZENIA DROGOWE WE WTORKOWY „POWRÓT ZIMY”

Od godziny 7:25 do godziny 10 zostały odnotowane na terenie powiatu bocheńskiego cztery zdarzenia drogowe w tym jedno – z udziałem trzech pojazdów – na drodze krajowej numer 94. Intensywne opady śniegu, mokra i śliska nawierzchnia mogą powodować utrudnienia w ruchu drogowym, dlatego apelujemy by zarówno kierowcy, jak i piesi zachowali rozwagę i ostrożność.

Niekorzystne warunki pogodowe, które zastali we wtorkowy poranek m.in. mieszkańcy powiatu bocheńskiego sprawiają, że warunki na drogach są trudniejsze. Apelujemy więc o zachowanie szczególnej ostrożności wszystkich uczestników ruchu drogowego. Kierujących pojazdami prosimy o to by zdjęli nogę z gazu i dostosowali prędkość do warunków panujących na drodze, natomiast pieszych o zachowanie ostrożności w trakcie przechodzenia przez jezdnię oraz o poprawę swojej widoczności poprzez noszenie elementów odblaskowych.

W ciągu kilku godzin „powrotu zimy” odnotowaliśmy na terenie powiatu bocheńskiego już cztery zdarzenia drogowe. Do jednego z nich doszło w Siedlcu na drodze krajowej numer 94, gdzie ok. 7:25 zderzyły się trzy samochody osobowe. Według ustaleń mundurowych kierująca volkswagenem 23-latka nie zachowała bezpiecznej odległości między pojazdami i najechała na tył kierowanego przez 28-latka pojazdu marki Audi, które następnie przemieściło się uderzając w osobową Kię prowadzoną przez 30-letniego kierującego. Kierowcy wszystkich tych pojazdów byli trzeźwi. Pozostałe zdarzenia miały miejsce w Starym Wiśniczu, Dąbrówce oraz Bochni. We wszystkich wymienionych interwencjach nie było osób rannych.

Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze zarówno kierowców jak i wszystkich niechronionych uczestników ruchu drogowego!

____

KPP w Bochni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *