MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Brzeski Klub Biegacza się rozwija

Kluby biegowe stają się coraz bardziej popularne, tworząc społeczności zafascynowanych bieganiem. W ostatnich latach zauważalny jest dynamiczny rozwój takich klubów, które nie tylko gromadzą entuzjastów biegania, ale również przyczyniają się do rozwoju lokalnej społeczności. Brzeski Klub Biegacza Czarna Perła  to miejsce dla osób lubiących biegać, ale przede wszystkim dla tych, którzy chcą podzielić się swoją pasją z innymi. Tworząc wspólnotę, klub staje się miejscem, gdzie członkowie motywują się nawzajem do osiągania coraz to lepszych wyników. Dzięki wsparciu partnerów klub rozwija się pod względem liczebności – w „Czarnej Perle” regularnie na zajęcia biegowe oraz lekkoatletyczne uczęszcza już blisko 20 zawodników i zawodniczek od 6 do 18 roku życia, a także 25 osób dorosłych. W ramach zadania „Zwiększenie efektywności funkcjonowania BKB “Czarna Perła” otwartego konkursu ofert „Małopolski Klub” dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia została doposażona w sprzęt sportowy, miała możliwość wyjazdu na zawody oraz regularnych treningów z instruktorami lekkiej atletyki oraz biegania.

Rozwój klubu biegowego widoczny jest również w organizowaniu różnorodnych wydarzeń. Wraz ze Stowarzyszeniem „Be Active” na terenie Brzeska co roku organizują Bieg Pamięci Ofiar, przypadający w pierwszą sobotę września. W tym roku również udało zorganizować się bieg „11 kilometrów dla Niepodległej”, podczas którego padł frekwencyjny rekord uczestników.

Kluby biegowe nie tylko zachęcają do biegania, ale również inwestują w rozwój umiejętności swoich członków. Specjalistyczne szkolenia, warsztaty dotyczące techniki biegu czy porady od doświadczonych biegaczy to elementy, które podnoszą poziom zaawansowania klubu. Rozwój organizacji biegowej często idzie w parze z nawiązywaniem współpracy z lokalnymi firmami. Sponsorowane wydarzenia, promocje dla członków klubu czy możliwość testowania produktów to korzyści, które przynoszą obopólne korzyści zarówno klubowi, jak i partnerom biznesowym.

„Czarna Perła” powoli staje się istotnym elementem życia społeczności lokalnej. Poprzez aktywność społeczną, udział w lokalnych wydarzeniach czy inicjowanie akcji charytatywnych, klub biegowy wpisuje się w szeroki kontekst społeczny, przyczyniając się do tworzenia pozytywnego wizerunku.

Należy jednak pamiętać, że rozwój to nie tylko rosnąca liczba członków, ale przede wszystkim budowanie społeczności, rozwijanie umiejętności biegowych i integrowanie się z lokalnym środowiskiem. Kluby biegowe stają się nieodłączną częścią krajobrazu sportowego, inspirując nowych pasjonatów do dołączenia do tej dynamicznie rozwijającej się wspólnoty.

Dołącz do Brzeskiego Klubu Biegacza „Czarna Perła” – treningi dzieci odbywają się w Zespole Szkół Technicznych i Branżowych im. Bohaterów Westerplatte w Brzesku w każdy wtorek o godz.16:30  i czwartek o godzinie 18:00 na sali gimnastycznej. Treningi dla dorosłych odbywają się w środy o godzinie 19:00- start przy parkingu Racho „Pasja” w Brzesku.

 

Wszelkie informacje uzyskać można pod numerem telefonu: 792009418
lub adresem email: bkbczarnaperla@gmail.com, facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100057451937917

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

__________

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *