MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Ostrzeżenie dla mieszkańców Woli Dębińskiej i okolic

Chcielibyśmy poinformować mieszkańców Woli Dębińskiej oraz okolic o incydencie, który miał miejsce w nocy między 2:00 a 4:00 nad ranem. W pobliżu przedszkola w Woli Dębińskiej, jak również w okolicy, dostrzeżono kilku nieznanych mężczyzn, którzy wydawali się obserwować domy.

Ta niepokojąca sytuacja wzbudziła uwagę jednego z mieszkańców, i choć nie możemy potwierdzić, jakie były intencje tych osób, chcielibyśmy przypomnieć wszystkim mieszkańcom o zachowaniu czujności i ostrożności w swoim otoczeniu.

Poniżej przedstawiamy kilka porad, które mogą przyczynić się do zwiększenia poczucia bezpieczeństwa w naszej społeczności:

  1. Zwróć uwagę na podejrzane zachowania: Jeśli dostrzeżesz nieznane osoby kręcące się wokół Twojego domu lub innych domów w okolicy, zwróć na to uwagę. Pamiętaj, że warto zgłosić takie podejrzane sytuacje lokalnej policji.
  2. Wzmocnij ochronę swojego domu: Zadbaj o odpowiednie zabezpieczenia swojego domu. Zamknij wszystkie okna i drzwi, upewnij się, że system alarmowy jest sprawny, a oświetlenie zewnętrzne działa poprawnie. To mogą być skuteczne środki odstraszające potencjalnych włamywaczy.
  3. Współpracuj z sąsiadami: Nawiąż kontakt i współpracuj z sąsiadami. Wzajemne wsparcie i informowanie o podejrzanych obserwacjach mogą pomóc w wczesnym wykryciu potencjalnych zagrożeń.
  4. Uważaj na swoje dzieci: Jeśli zauważysz nieznane osoby w pobliżu przedszkola lub innych miejsc, gdzie przebywają dzieci, natychmiast zgłoś to odpowiednim służbom.

Pamiętaj, że bezpieczeństwo naszej społeczności zależy od nas wszystkich. Dlatego ważne jest, aby być czujnym i informować odpowiednie służby o wszelkich podejrzanych incydentach.

W przypadku dalszych informacji na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z lokalną policją. Bądźmy razem odpowiedzialni za nasze bezpieczeństwo i dobrobyt.

Zachowajmy czujność i bądźmy na bieżąco.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *