MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Leszek Klimek – zasłużony dla regionu

Z okazji Dnia Sołtysa Zarząd Województwa Małopolskiego przyznał odznaczenia osobom wybitnie zasłużonym dla regionu. Wśród odznaczonych znalazł się Leszek Klimek z Jasienia, który otrzymał Srebrną Odznakę Honorową Województwa Małopolskiego – Krzyż Małopolski.

Tegoroczne małopolskie obchody Dnia Sołtysa odbyły się w Kobylance (powiat gorlicki). Organizatorem wydarzenia było Małopolskie Stowarzyszenie Sołtysów. Odznaczenia wręczał Marszałek Województwa Małopolskiego, Witold Kozłowski.

Leszek Klimek nagrodzony został za całokształt działań na rzecz lokalnej społeczności i regionu. Jest jednym z najdłużej sprawujących mandat radnego w gminie Brzesko. Pełni również funkcję prezesa Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Jasieniu – jednostki mającej spore osiągnięcia nie tylko w zakresie statutowych zadań, ale podejmującej też szereg cennych inicjatyw społecznych. Swoje doświadczenie w pracy samorządowej wykorzystuje aktywnie działając w Małopolskim Stowarzyszeniu Sołtysów, w którym jest przewodniczącym Komisji Rewizyjnej.

__

Brzesko.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *