Znaleziono zwłoki mężczyzny!!! Na głowie mężczyzny widniała rana postrzałowa

W czwartek, 3 listopada 2022 roku, w mieszkaniu przy ulicy Kazimierza Brodzińskiego w Tarnowie, znaleziono ciało 59-letniego mieszkańca tegoż miasta. Zwłoki znajdowały się w zaawansowanym stanie rozkładu, co wskazuje, że do zdarzenia mogło dojść nawet około miesiąca przed ujawnieniem ciała. Na głowie mężczyzny widniała rana postrzałowa, a obok niego leżał pistolet kalibru 9 mm. Ponadto drzwi do mieszkania były zamknięte od środka. O jego zaginięciu na początku listopada poinformowała rodzina, z którą samotnie mieszkający prawnik miał nie utrzymywać kontaktu. Portalowi tarnow.net.pl udało się dowiedzieć, że mężczyzna cierpiał na depresję.

– Drzwi były zamknięte od wewnątrz, podjęto więc decyzję o siłowym otwarciu mieszkania. Gdy policjanci ze strażakami weszli do środka, zobaczyli zwłoki mężczyzny. Ciało było w stanie daleko posuniętego rozkładu, leżało tam prawdopodobnie od miesiąca. Mężczyzna miał ranę postrzałową głowy – przekazał asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

Śledczy prowadzący sprawę wstępnie wykluczają udział osób trzecich, bowiem okoliczności wskazują, że mężczyzna prawdopodobnie popełnił samobójstwo. W Zakładzie Medycyny Sądowej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie przeprowadzono sekcję zwłok, ale jej wyniki nie są jeszcze znane. Policjanci ustalają również, czy prawnik miał pozwolenie na posiadanie broni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.