ad2
ad2
Spotkajmy się na Facebooku 30.01.2024 (600 x 200 px)
Spotkajmy się na Facebooku 30.01.2024 (600 x 200 px)

RZEZAWA: ZATRZYMANO 43-LATKA POSZUKIWANEGO LISTEM GOŃCZYM

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Bochni zatrzymali 43-latka poszukiwanego listem gończym. Mieszkaniec gminy Rzezawa był poszukiwany od 2020 roku. Mężczyzna ma do odbycia karę dwóch lat pozbawienia wolności.

W 2020 roku Sąd Rejonowy w Bochni wydał za 43-letnim mieszkańcem gminy Rzezawa list gończy. Mężczyzna miał do odbycia karę pięciu miesięcy pozbawienia wolności za niewywiązanie się z obowiązków alimentacyjnych. W tym samym roku Sąd Rejonowy dla Krakowa Krowodrzy wydał kolejne zarządzenie zatrzymania dla tej samej osoby- w tym przypadku kara pozbawienia wolności miała obowiązywać przez rok i sześć miesięcy i była konsekwencją znieważenia funkcjonariusza.

W ramach akcji „poszukiwany” sprawą zajęli się policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bochni. Szereg wykonanych przez nich czynności pozwolił ustalić potencjalne miejsce pobytu tego mężczyzny. Według informacji policjantów poszukiwany 43-latek miał przebywać w Poroninie (powiat tatrzański). W poniedziałek (10 października br.) funkcjonariusze udali się pod wytypowany adres, gdzie zastali mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi 43-latka. Policjanci sprawdzili jego dane i potwierdzili jego tożsamość, a następnie zatrzymali go. Mężczyzna zgodnie z treścią listu gończego został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie będzie odbywać zaległą karę pozbawienia wolności.

__

KPP w Bochni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.