Rodzinna tragedia w południowej części Tarnowa

Zwłoki czterech osób znaleźli ratownicy wezwani do domu jednorodzinnego przy ul. Świętego Marcina w Tarnowie. Członkowie rodziny mieli rany cięte i kłute. Okoliczności wskazują na samobójstwo rozszerzone. Śledztwo w sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Tarnowie.

W piątek po południu dyżurny otrzymał informację, że w Tarnowie przy ul. Świętego Marcina w domu jednorodzinnym odnaleziono zakrwawione ciała czterech osób. Na miejscu interweniowali strażacy z Państwowej Straży Pożarnej, którzy musieli wybić szybę w oknie aby wejść do środka. Przybyłe na miejsce załogi ratowników medycznych stwierdziły zgon czterech osób; kobiety, mężczyzny oraz dwójki małych dzieci. Odnalezione osoby miały rany cięte i kłute. Do pracy przystąpiła grupa dochodzeniowo-śledcza złożona z policjantów Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie, prokuratorów oraz lekarzy. Zebrano ślady zbrodni oraz zabezpieczono prawdopodobne narzędzia, które zostały użyte do zadania śmiertelnych ran.

Ciała małżeństwa, 41-letniej kobiety oraz 43-letniego mężczyzny, a także ich dzieci w wieku 3 i 6 lat zostały zabezpieczone do badań w Zakładzie Medycyny Sądowej w Krakowie. Pozwolą one odpowiedzieć na pytania związane z mechanizmem tej zbrodni.

Śledztwo w sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Tarnowie.

———
Tarnowska Policja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.