Marcin jest więźniem własnego ciała – pomóż mu zawalczyć o sprawność!

Już nie jeden raz nasi Czytelnicy przekonali nas o tym, że wspólnie możemy więcej, że małymi krokami możemy osiągnąć wielkie cele. Dziś ośmielamy się prosić Was o pomoc w zebraniu stosownej kwoty na rehabilitację brzeszczanina – Marcina Sumary.

 

Marcin ma 37 lat, jest mieszkańcem Brzeska. Ponad rok temu przeszedł udar mózgu. Znajduje się w ośrodku rehabilitacyjnym “Votum” w Krakowie. Najbliższa rodzina zbiera środki na leczenie i rehabilitację, która przynosi efekty. Rownież i nasza Redakcja włącza się w poszukiwania ludzi dobrej woli, którzy zechcieliby przekazać datek na cele rehabilitacji Marcina. Pomóżmy zawalczyć Marcinowi o sprawność.

 

Konsekwencją udaru krwotocznego, który przeszedł Marcin, okazało się porażenie czterokończynowe sprzężone z zespołem zamknięcia, czyli stanem, w którym świadomość i sprawność umysłowa zostaje zachowana, ale nie ma możliwości kontrolowania własnego ciała, nie możliwości porozumiewania się z innymi za pomocą słów, jedynie za pomocą sporadycznych gestów. „Mój syn w jednej chwili stał się więźniem własnego ciała! Moje serce rozpada się na pół za każdym razem, gdy o tym myślę” – pisze w opisie zbiórki Mama Marcina.

 

Zachęcamy do włączenia się w akcję pomocy! Pamiętajmy: dobro wraca!

Więcej informacji >>> siepomoga.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.