ŚMIERTELNY WYPADEK TRAKTORZYSTY W POWIECIE TARNOWSKIM

Śmiertelny wypadek 73-letniego traktorzysty w Jodłówce Tuchowskiej. Kierowca pokonując strome wzniesienie, z niewyjaśnionej przyczyny zjechał z drogi, co spowodowało przewrócenie się traktora do góry kołami i przygniecenie jego kierowcy, który w wyniku poniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

W czwartek (25.08.) wieczorem policjanci tarnowskiego ruchu drogowego zostali wezwani do wypadku drogowego w Jodłówce Tuchowskiej, w którym ucierpiał traktorzysta. Na miejscu byli już ratownicy medyczni oraz jednostki okolicznych OSP i PSP z siedzibą w Siedliskach. Będący na miejscu lekarz stwierdził zgon mężczyzny, a policjanci na podstawie relacji świadków, śladów oraz uszkodzeń pojazdu ustali przebieg tego tragicznego wypadku.

73-letni mieszkaniec Jodłówki Tuchowskiej jechał traktorem typu SAM, krętą drogą gminną o dużym nachyleniu. Z niewyjaśnionej do tej pory przyczyny zjechał z niej i stoczył się ze skarpy tak nieszczęśliwie, że pojazd przygniótł jego kierowcę, który nie był w stanie o własnych siłach wydostać się spod niego.

W związku z wypadkiem ze skutkiem śmiertelnym na miejscu czynności wykonywali policjanci pionu dochodzeniowo-śledczego oraz technik kryminalistyki pod nadzorem prokuratora rejonowego z Tarnowa. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone w zakładzie patomorfologii tarnowskiego szpitala, celem ustalenia przyczyny śmierci, a pojazd odholowany na parking, by przeprowadzić szczegółowe jego oględziny.

__

KMP w Tarnowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.