ad2
ad2
Spotkajmy się na Facebooku 30.01.2024 (600 x 200 px)
Spotkajmy się na Facebooku 30.01.2024 (600 x 200 px)

101. Urodziny mieszkanki Ciężkowic!

W dniu 17 sierpnia 2022 r. swoje 101 Urodziny świętowała Pani Maria Fryda. Wydarzenie to jest pierwsze w historii gminy Ciężkowice.

Z tej okazji życzenia, w imieniu władz samorządowych oraz mieszkańców gminy Ciężkowice, mieli zaszczyt przekazać Burmistrz Gminy Ciężkowice Stanisław Kuropatwa, Przewodniczący Rady Miejskiej w Ciężkowicach Michał Koralik oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Ciężkowicach Agata Salamon. Przedstawiciele władz samorządowych złożyli na ręce Jubilatki list gratulacyjny, kwiaty, drobne upominki oraz wspólnie z obecnymi członkami rodziny, córką Anną i wnuczką Renatą, odśpiewano „200 lat…”.

Urodzona ponad sto lat temu mieszkanka Ciężkowic wychowała 6 dzieci (Janusza, Krystynę, Helenę, Andrzeja, Grażynę i Annę), doczekała się 14 wnuków i taką samą liczbę prawnuków. Pani Maria cieszy się wciąż dobrym zdrowiem. Jubileusz ten to swoista nagroda za własną dbałość o zdrowie i dowodem na hart ducha oraz siłę charakteru.

Przedstawiciele władz samorządowych wyrazili podziękowanie za wszelkie trudy i owoce minionych lat oraz za lekcję życiowej mądrości, która może być źródłem cennych rad i przykładem dla innych osób.

Pani Marii Frydzie, gratulując wspaniałego Jubileuszu, składamy wyrazy głębokiego szacunku i uznania oraz życzymy kolejnych lat w otoczeniu najbliższych, miłości, wsparcia oraz dużo zdrowia.

 

Agata Salamon

Kierownik USC

Źródło i zdjęcia: Oficjalny profil Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice (Facebook)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.