MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

WYPADEK Z UDZIAŁEM KIERUJĄCEGO HULAJNOGĄ ELEKTRYCZNĄ

Upadek na chodnik, wizyta w szpitalu i najbliższe tygodnie w gipsie czekają 42-letniego mieszkańca Tarnowa, który został potrącony przez kierowcę włączającego się do ruchu.

7.07 br. w Tarnowie na ul. Krakowskiej 62-letnia mieszkanka powiatu tarnowskiego włączając się do ruchu wjechała na chodnik i nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu przejeżdżającemu w tym czasie 42-letniemu tarnowianinowi. Ten został uderzony zderzakiem w lewą nogę nie przewrócił się, lecz zeskoczył z hulajnogi na zatoczkę autobusową. Na miejscu interweniował Zespół Ratownictwa Medycznego z Tarnowa, który przetransportował mężczyznę do tarnowskiego szpitala, który uskarżał się na ból lewej nogi. Podczas badania okazało się, że jest ona złamana i konieczne jest założenie opatrunku gipsowego.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce przeprowadzili badania trzeźwości uczestników wypadku – oboje byli trzeźwi. Przeprowadzone rozmowy na miejscu z osobami mającymi wiedzę na okoliczności oraz zebrane ślady potwierdziły, że włączając się do ruchu kierująca osobowym nissanem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu.

Postępowanie w sprawie wypadku będą prowadzić policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

__

KMP w Tarnowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *