MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Żołnierze amerykańscy z wizytą w tarnowskiej spółce

We wtorek, 12 kwietnia br. do Zakładów Mechanicznych „Tarnów” przybyła delegacja ze Stanów Zjednoczonych, w skład której wchodzili reprezentanci batalionu stacjonującego w Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych w Kielcach. Amerykańskiej delegacji przewodniczyła Attaché wojskowy  major Elizabeth Evans  wraz z przedstawicielami  kieleckiego CPdMZ.

Polsko-amerykańska delegacja zapoznała się z potencjałem spółki. Wizytę otworzyła dwujęzyczna prezentacja multimedialna poświęcona profilowi i osiągnięciom firmy. Następnie zaprezentowano gościom wystawę broni, wyeksponowaną na sali wystawowej Showroom. Dalszą część dnia poświęcono zwiedzaniu części produkcyjnej zakładu. Gościom zaprezentowano wydział produkcji uzbrojenia, strzelnicę kontenerową i stację prób.

Broń, którą zaprezentowano gościom w Zakładach Mechanicznych „Tarnów”, jest bardzo zróżnicowana i nowoczesna. Żołnierze zwrócili uwagę na fakt, że w jednej fabryce produkowany jest bardzo szeroki przekrój asortymentu. W portfolio spółki znajduje sie bowiem zarówno broń wyborowa, modułowa i maszynowa, a także  różnego rodzaju broń wsparcia, systemy kontenerowe i przeciwlotnicze.  Dodatkowo spółka uczestniczy w projektach badawczo-rozwojowych, co świadczy o tym, że jest to  zakład o szerokim spektrum działalności.

 

__

Zakłady Mechaniczne

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *