MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Mistrzostwa Europy Seniorów w Karate Shinkyokushin

W sobotę 2 kwietnia br. w tarnowskiej Arenie Jaskółka o tytuły mistrzów Europy w kata oraz kumite rywalizowało 180 zawodniczek i zawodników z 22 krajów, w tym Polska. Zawody zorganizowane zostały przez Wojnicki Klub Karate. W wydarzeniu uczestniczył m. in. przewodniczący rady powiatu tarnowskiego Paweł Smoleń – również członek komitetu organizacyjnego zawodów, oraz etatowy członek zarządu Tomasz Stelamch.
.
Rywalizacja w zawodach odbywała się w kata (pokaz technik), kata drużynowym oraz kumite (walka). Łącznie do rozdania było trzynaście kompletów medali.
.
Walki rozpoczęły się w dwóch kategoriach: kata oraz kata drużynowym. O godzinie 11:00 mistrzostwa oficjalnie otwarto, a godzinę później odbyła się dekoracja zwycięzców w kategorii kata. Następnie do zmagań stanęli zawodnicy walczący w kumite – ceremonia dekoracji najlepszych zawodników w tej kategorii zakończyła Mistrzostwa Europy Seniorów.
.
Patronat honorowy nad mistrzostwami objęli: marszałek województwa małopolskiego Witold Kozłowski, starosta powiatu tarnowskiego Roman Łucarz, oraz prezydent Tarnowa Roman Ciepiela.
.
Szczegółowe wyniki są dostępne na stronie internetowej: https://eko.kumitetechnology.com/
_____
Zdj. Artur Gawle

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.