Gminny etap turnieju wiedzy pożarniczej za nami

Dzieci i młodzież ze szkół z terenu Gminy Szczurowa wzięły udział w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Eliminacje odbyły się 31 marca w Domu Ludowym w Zaborowie. Uczestnicy byli podzieleni na dwie kategorie wiekowe – klasy I-IV oraz klasy V-VIII. Każdy uczestnik zmierzył się z testem z pytaniami dotyczącymi ogólnej wiedzy o pożarnictwie, pierwszej pomocy przedmedycznej oraz działalności jednostek ochotniczych straży pożarnych.
W młodszej kategorii wiekowej najlepsza okazała się Natalia Łucarz z PSP w Zaborowie. Drugie miejsce zajął Natan Skrzyński z PSP w Strzelcach Wielkich, a trzecie miejsce przypadło Weronice Witek z PSP w Zaborowie.
W starszej grupie wiekowej wygrał Alan Skrzyński z PSP w Strzelcach Wielkich, drugie miejsce przypadło Radosławowi Kuliszewskiemu z PSP w Zaborowie, trzecie miejsce zajął Michał Bablo  z PSP w Zaborowie, a na czwartym miejscu uplasował się Brajan Jaroszek z SP w Strzelcach Wielkich. Zwycięzcy obu kategorii będą reprezentować gminę na etapie powiatowym.
__
Szczurowa.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.