Zagłosuj na budynek wielofunkcyjny w Uszwi

Wznowione zostało głosowanie w organizowanym przez Polską Agencję Prasową konkursie „Inwestycja z perspektywą” na najciekawszą samorządową inwestycję współfinansowaną z Unii Europejskiej. Głosować można również na budynek wielofunkcyjny w Uszwi.

Na stronie www.europapnews.pap.pl uruchomiony został mechanizm, za pośrednictwem którego internauci w prosty sposób mogą zagłosować na najciekawsze ich zdaniem inwestycje UE w Polsce.

Zapraszamy do głosowania na budynek wielofunkcyjny w Uszwi – link do głosowania

Głosowanie zostało wstrzymane w po tym, jak odnotowano działania niezgodne z regulaminem konkursu, polegające na automatyzacji procesu głosowania i używaniu do tego celu botów. Aby wszyscy uczestnicy konkursu mieli równe szanse, organizatorzy podjęli decyzję, by 3 grudnia wyzerować dotychczasowe wyniki, na które w znacznej mierze składały się głosy oddane automatycznie.

Przy okazji wprowadzono też zmiany, ułatwiające oddanie głosu.

Głosowanie potrwa do końca roku. Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni po Nowym Roku.

Trzy inwestycje z najwyższą liczbą głosów otrzymają statuetkę „Inwestycja z perspektywą”, a zdobywcę pierwszego miejsca dodatkowo odwiedzi reporter PAP z kamerą i udokumentuje zwycięskie przedsięwzięcie. Wideorelacja z tej wizyty zostanie opublikowana na stronach agencji.

Organizatorzy postanowili nagrodzić również te inwestycje, które wzbudziły największe zainteresowanie internautów. Trzem projektom, których podstronę z opisem na www.europapnews.pap.pl odwiedzi największa liczba internatów, poświęcone zostaną artykuły na stronach PAP.

__

Gnojnik.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.