MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Kolejne urządzenia wzbogaciły plac zabaw w Rzezawie

Plac zabaw na terenie kompleksu sportowego GOSiR w Rzezawie należy do najnowocześniejszych obiektów tego typu w regionie. W ostatnim czasie został on jeszcze rozbudowany o dodatkowe elementy, które czynią z niego doskonałe wręcz miejsce do zabawy.

Specjalny statek, liczne huśtawki, zjeżdżalnie oraz karuzele to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na dzieci na placu zabaw przy ulicy Wiśniowej w Rzezawie. Do ich dyspozycji jest ponadto m.in. boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej, kort tenisowy, czy zielona siłownia. Trwa tam również budowa  skateparku.

Ostatnio zamontowano już natomiast urządzenie street workout. Nawiązuje ono do idei kalisteniki, czyli ćwiczeń fizycznych z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała. Na placu zabaw zainstalowana została ponadto piramida liniowa, która zapewni dzieciom dobrą i bezpieczną zabawę, a także wpłynie pozytywnie na ich wytrwałość i koordynację. W tym miejscu warto podkreślić, że nawierzchnia urządzeń zabawowych została wykonana z bezpiecznego materiału, który w razie takiej potrzeby zamortyzuje upadek dziecka. Na placu zabaw zamontowano także trzy lampy hybrydowe. Na realizację tych zadań Gmina Rzezawa przeznaczyła ponad 160 tys. zł. Inwestycja została wsparta dotacją w wysokości blisko 125 tys. zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

__
Gmina Rzezawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *