BRZESCY POLICJANCI ODNALEŹLI ZAGINIONĄ KOBIETĘ

Po kilkugodzinnych poszukiwaniach policjanci z Brzeska odnaleźli 43-letnią kobietę, której zaginięcie zgłosiła rodzina. Odnaleziono ją kilka kilometrów od miejsca zamieszkania, gdy zdezorientowana szła bez celu, wzdłuż ruchliwej drogi krajowej nr 94.

Wczoraj (23.11.br.) policjanci z Brzeska otrzymali informację,  że zaginęła 43- letnia mieszkanka Brzeska. Kobieta około godziny 12:30, wyszła z domu informując męża, że udaje się do sklepu. Po około godzinie nawiązała jednak kontakt telefoniczny z mężem przekazując mu informację, że do domu nie wróci, po czym wyłączyła telefon.

Ponieważ z informacji przekazanej przez rodzinę wynikało, że kobieta może znajdować się w okolicznościach zagrażających jej życiu, a w poszukiwaniach mogła liczyć się każda minuta, Komendant Powiatowy Policji w Brzesku ogłosił alarm dla całej jednostki.

Policjanci natychmiast pojechali przeczesywać poszczególne rejony Brzeska. W działania poszukiwawcze zaangażowani zostali również strażacy. W trakcie tych działań, po godzinie 16-tej policjantom udało się odnaleźć kobietę, która szła przed siebie, wzdłuż ruchliwej drogi krajowej nr 94. Z uwagi na stan emocjonalny trafiła pod opiekę lekarzy specjalistów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.