MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Wokalny sukces Zuzanny Nizioł

Zuzanna Nizioł, uczestniczka wokalnych zajęć prowadzonych przez Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku została laureatką I nagrody w IV Konkursie  “zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ” organizowanym przez Wojewodę Małopolskiego, Zarząd Kopalni Soli „Wieliczka”, Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka.

Zuzia zwyciężyła w kategorii klas I-IV, nagrodę otrzymała za znakomite wykonanie utworu „Orlątko” (autor muzyki nieznany, słowa: Artur Oppman), a do konkursu przygotowywała się pod okiem Agnieszki Piekarz, instruktorki śpiewu w brzeskim MOK-u.

Zuzanna Nizioł, oprócz nagrody we wspomnianym konkursie, ma na swoim koncie wiele innych wyróżnień, jak na przykład I nagroda w VIII i IX edycji Festiwalu Piosenki Andrzeja Zielińskiego, II nagroda w konkursie Fanfares of Lviv czy II nagroda w Międzynarodowym Konkursie Muzycznym OPUS 2021. A to dopiero początek dłuuugiej listy jej sukcesów. Od wakacji Zuzia, gra również na klarnecie w Międzyszkolnej Regionalnej Orkiestrze Symfonicznej “Małopolska!”

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.