Napad na punkt bankowy w Bochni

W poniedziałek 20 września około godziny 14:30 do punktu bankowego zlokalizowanego przy ulicy Gazaris w Bochni wszedł mężczyzna, który ubrany był w czarną bluzę, na głowie miał założony kaptur i zasłonięta twarz. Mężczyzna sterroryzował pracowników banku przedmiotem przypominającym broń, zażądał wydania gotówki, którą przekazał mu jeden z pracowników banku. Mężczyzna natychmiast oddalił się w nieustalonym kierunku. Natychmiast na miejsce zostały skierowane patrole policji, które rozpoczęły poszukiwania sprawcy napadu, posiadając jego rysopis.

Wiek sprawcy został ustalony na około 40 lat, mężczyzna był dobrze zbudowany i ubrany w czarną kurtkę. Jego łupem padło kilka tysięcy złotych.
W chwili zdarzenia w punkcie bankowym było dwóch pracowników banku, nie było natomiast żadnych klientów. Policja wciąż poszukuje sprawcy napadu, został zabezpieczony już monitoring miejski, nad sprawą pracują policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej bocheńskiej Komendy Powiatowej Policji.
My również zwracamy się z prośbą, aby osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy napadu niezwłocznie zgłosiły się na komisariat policji w Bochni.
Zdjęcie: MAPS GOOGLE


grupa poszukiwawcza2


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.