MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Włamywacz ukrył się przed policjantami w …WC

W weekendową noc policjanci interweniowali w jednym z lokali gastronomicznych w Tarnowie, po tym jak przypadkowi przechodnie usłyszeli w rejonie baru głośny huk tłuczonego szkła. Okazało się, że włamywacz przy pomocy kostki brukowej wybił szybę w drzwiach wejściowych i splądrował bistro, a po tym ukrył się przed mundurowymi w …ubikacji.
To właśnie w miejscu czasowego odosobnienia zastał go policyjny patrol z komisariatu Tarnów-Centrum. Wypity wcześniej alkohol dał mu się mu tak mocno we znaki, że uciął sobie drzemkę, z której wyrwało go dopiero polecenie do natychmiastowego otworzenia drzwi przybytku. Widok mundurowych postawił go na równe nogi.
35-letni mieszkaniec powiatu nie zdążył nic ukraść. Trafił do policyjnego aresztu. Kiedy w poniedziałek wynik alkomatu wskazał wynik 0.0 , usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem. Swoje zachowanie zrzucił na karb nadmiernej ilości wypitego trunku. Niestety nie zwalnia go to z odpowiedzialności za własne czyny. Grozi mu do 10 lat więzienia. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna jest również odpowiedzialny za uszkodzenie tablicy znajdującego się po sąsiedzku banku.
__
KMP w Tarnowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *