MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

72-latek znaleziony martwy w Dunajcu. Współtowarzysz miał prawie 2,5 promila

Policjanci z Tarnowa wyjaśniają okoliczności utonięcia 72-latka, który niedzielne przedpołudnie spędzał nad Dunajcem w Mikołajowicach. Ciało mężczyzny, około 100 metrów od mostu zauważył w wodzie płynący rzeką kajakarz, który o wszystkim powiadomił służby.
Jak wynika z policyjnych ustaleń, tarnowianin wybrał się z kolegą nad rzekę. Było upalnie, więc starszy z nich wszedł do wody, aby się ochłodzić. Przy drugim brzegu zniknął mu z pola widzenia. Ten, nie mogąc się doczekać się współtowarzysza udał się do domu. Nietrzeźwego mężczyznę policjanci zastali w miejscu zamieszkania. Miał prawie 2,5 promila. Niestety jego kolegi nie udało się uratować. Ciało ofiary zostało wyłowione z rzeki przez strażaków kilkaset metrów za mostem w Zgłobicach.
Na miejscu pracowała grupa śledczych z prokuratorem rejonowym. Obecnie zajmują się oni wyjaśnianiem przyczyn tragicznej śmierci mężczyzny.
A my apelujemy i prosimy o zachowanie ostrożności w kontaktach z wodą i korzystanie wyłącznie ze strzeżonych kąpielisk. To pierwsze utonięcie w sezonie letnim na terenie powiatu tarnowskiego. Zróbmy wszystko, aby było ostatnim !!
___
Tarnowska Policja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.