MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

CZOŁOWE ZDERZENIE OSOBÓWKI Z CIĘŻARÓWKĄ W PIERSZYCACH

We wczorajszym zderzeniu w Pierszycach dwóch samochodów zostało poszkodowanych dwie osoby, 77-letni kierowca osobówki i jego 10-letni wnuk. Obaj po wstępnych badaniach wrócili do swoich domów.

Wczoraj około godziny 10:30 na drodze powiatowej w Pierszycach miało miejsce bardzo niebezpieczne zderzenie dwóch samochodów. Na miejscu pojawiły się służby ratunkowe, straż pożarna, ratownicy medyczni pogotowia ratunkowego, a także policjanci. Z relacji świadków wynika, że kierujący samochodem ciężarowym zauważył samochód osobowy jadący z przeciwnego kierunku. Mały volkswagen zaczął zjeżdżać na lewy pas ruchu. Pomimo wykonania próby zwrócenia uwagi na sytuację (trąbienie i mruganie światłami), nic to nie dało, osobówka nadal zjeżdżała w lewo. Kierowca ciężarówki zmniejszył prędkość do minimum, jednak i tak doszło do zderzenia tych samochodów. Za kierownicą volkswagena siedział 77-letni mieszkaniec powiatu dąbrowskiego, a pasażerem był jego 10-letni wnuk. Na szczęście uczestnicy tego zderzenia nie odnieśli poważnych obrażeń.

Wyjaśnieniem tej sytuacji zajmą się policjanci tarnowskiej komendy miejskiej, którzy przeprowadzą postępowanie. 77-latek stracił prawo jazdy w związku ze stworzeniem zagrożenia w ruchu drogowym. Droga powiatowa była przez kilkadziesiąt minut całkowicie zblokowana, później został wprowadzony ruch wahadłowy.

__

KMP w Tarnowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.