MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

WYPADEK MOTOCYKLISTY BEZ UPRAWNIEŃ

Groźny wypadek motocyklisty na ulicy Krzyskiej w rejonie wiaduktu. Motocyklista podczas wyprzedzania uderzył w krawężnik, a następnie bariery ograniczające drogę. W stanie ciężkim trafił do krakowskiego szpitala.

Jednym z najtrudniejszych i najbardziej niebezpiecznych manewrów jest wyprzedzanie. Kierowca, który decyduje się na jego wykonanie musi przestrzegać podstawowych zasad i wybierać miejsce do tego przeznaczone aby wykonać go bezpiecznie. W piątkowe popołudnie 27-letni mieszkaniec Tarnowa bez uprawnień do prowadzenia motocykli wsiadł na nieduży jednoślad i jechał w kierunku Tarnowa. Na jednym z łuków w rejonie wiaduktu ul. Krzyskiej podjął próbę wyprzedzania samochodu osobowego pomimo podwójnej linii ciągłej. W czasie tego manewru z przeciwka nadjechał inny samochód, a motocyklista chcąc uniknąć zderzenia uciekł do lewej krawędzi i uderzył w krawężnik, a następnie w metalowe bariery. W wyniku upadku doznał poważnych obrażeń barku. Został przetransportowany do szpitala w Krakowie.

Teraz w tarnowskiej komendzie jest prowadzone postępowanie, które wyjaśni wszystkie okoliczności związane z tym wypadkiem drogowym.

__

Tarnowska Policja

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.