MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Pobili bezdomnego i zabrali mu telefon

Długi weekend nie przebiegł tak spokojnie jak byśmy sobie tego życzyli. W sobotę przed drugą w nocy w Tarnowie, w rejonie starego szpitala mężczyzna bezdomny mężczyzna został zaatakowany przez dwóch tarnowian w wieku 19 i 29-lat.

34-latek podszedł do grupki osób spożywających alkohol, z których jeden zabrał mu komórkę. Kiedy mężczyzna zażądał zwrotu swojej własności został potraktowany pięściami i kopniakami. Po tym dwójka agresorów uciekła. Napadnięty pobiegł do najbliższej stacji paliw, skąd zadzwonił po policję. Kilka chwil później mundurowi z komisariatu Tarnów-Centrum byli już na miejscu. Podczas penetracji terenu, na ulicy Krupniczej sprawcy zostali zatrzymani. 34-latek bez trudu zidentyfikował napastników.

Nietrzeźwi agresorzy trafili do policyjnego aresztu, z którego w niedzielę doprowadzono ich do tarnowskiej prokuratury. Usłyszeli tam zarzuty kradzieży rozbójniczej, zagrożonej nawet 10-letnim pobytem w więzieniu. Prokurator zdecydował o objęciu ich obu policyjnym dozorem oraz zakazem zbliżania się do ofiary. Niestety 34-latek nie będzie mógł więcej korzystać z telefonu. W trakcie ucieczki sprawcy zniszczyli należący do niego przedmiot.

 

_______

Tarnowa Policja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.