MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

TARNOWSKA POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW ZDARZENIA

Wydział do Walki z Przestępczością przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie prowadzi czynności w sprawie zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty w Rzuchowej.

W poniedziałek 12 kwietnia 2021 roku około godziny 19:30 w Rzuchowej na drodze powiatowej doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Kierowca osobowego, czarnego samochodu jechał w kierunku Pleśnej i prostym odcinku drogi podjął manewr wyprzedzania innego pojazdu. Nie upewnił się jednak czy może go wykonać. W tym samym czasie był już wyprzedzany przez motocyklistę i zmusił go do gwałtownego manewru obronnego skutkującego jego upadkiem. Obrażenia jakich doznał mężczyzna nie zagrażają jego życiu.

Kierowca czarnego samochodu nie zatrzymał się, nie udzielił pomocy poszkodowanemu i odjechał w kierunku Pleśnej.

Osoby będące świadkami tej sytuacji lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu przebiegu zdarzenia proszone są o kontakt z prowadzącym postępowanie pod numer tel. 47 831 1380, dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie pod numer alarmowy 47 831 12 22 lub bezpośrednio w sposób elektroniczny wysyłając informację na adres e-mail: mienie.kmp@tarnow.policja.gov.pl, lub rzecznik@tarnow.policja.gov.pl

____

KMP w Tarnowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.