MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px) (1)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ (600×200 px)

Poszukujemy złodziei uli. Za wskazanie sprawców czeka wysoka nagroda

Gdy jedni przygotowywali się do świąt Wielkanocnych i radośnie krzątali się w celu załatwienia koniecznych spraw inni niestety mieli niemałe powody do smutku. Do tych drugich osób zalicza się Pan Tomasz Góra – właściciel pasieki „Siła Natury”.

W miejscowości Rudy Rysie na działce rolnej umiejscowionej przy drodze wojewódzkiej, naprzeciwko cmentarza znajdowały się ule należące do Pana Tomasza, które w dniach 2-3 kwietnia zostały skradzione. Ofiarą złodziei padło 5 styropianowych uli firmy Burnat, wraz z rodzinami pszczelimi, a także 3 ule odkładowe firmy Sułkowski. Dla właściciela pasieki stanowi to nie lada cios w serce, gdyż pszczelarstwo to nie tylko zawód, to pasja, którą wykonuje się z miłości do pszczół i do owocu ich pracy.

Nasza Redakcja pragnąc włączyć się w działania poszukiwania uli i pszczół zwraca się do wszystkich, którzy być może mogą pomóc w schwytaniu sprawców, na przykład widzieli w okolicach pasieki samochody dostawcze, które mogły być powiązane z kradzieżą lub jakiekolwiek osoby obce o zgłaszanie się do Właściciela Pasieki.

Dochodzenie w tej sprawie prowadzi brzeska Policja. Za pomoc w schwytaniu złodziei wyznaczona została nagroda pieniężna w wysokości dwóch tysięcy złotych – podkreśla Pan Tomasz Góra – Właściciel Pasieki Siła Natury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.